teambgz.pl

Wywiad z Meghan Markle a także księciem Harrym

Wywiad z Meghan Markle a także księciem Harrym

18.03.2021, 11:53

Ostatnio, a więc 7 marca o 20 odbył się wywiad znanej prezenterki Oprah Winfrey z księciem Harrym a także księżną Meghan Markle. O wywiadzie tym szybko stało się niebywale głośno i wciąż jest to jeden z czołowych tematów wśród rozmaitych mediów. Po odejściu pary z pełnienia obowiązków w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej oraz przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych był to 1 wspólny wywiad Harry'ego i Meghan. Podczas telewizyjnej rozmowy z Oprah Winfrey para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji i przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z życia na królewskim dworze. Podczas rozmowy pojawiły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Na domiar tego, na podstawie opublikowanego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym starciu w królewskiej rodzinie stoją właściwie po stronie królowej Elżbiety II oraz reszty członków rodziny aniżeli Harry'ego i Meghan. Mimo tego nie da się ukryć, iż poparcie jest niespotykanie odmienne, zależnie od upodobań politycznych oraz wieku. Brytyjskie media zauważają, iż jeżeli Meghan i Harry zechcieliby kiedyś wrócić do królewskiej rodziny, to tym właśnie wywiadem skreślili nieodwracalnie swoją możliwość. Prócz wspomnianych wcześniej kwestii para królewska poruszyła też wątek samobójczych myśli Meghan a także tego, że książe nie spostrzegał wcześniej tego, że jest on uwięziony, jak sam twierdzi.

Prowadzący kanał na platformie YouTube, zajmujący się przetwarzaniem informacji Josh Pieters i Archie Manners, poprosili czwórkę ekspertów interpretujących w publikatorach kwestie rodziny królewskiej na analizę wywiadu dwa dni przed emisją. Doświadczeni eksperci, w tym dawny prasowy sekretarz królowej brytyjskiej, przeanalizowali całą rozmowę, sugerując jednocześnie Oprah brak obiektywnego podejścia natomiast Markle używanie ostrego oraz bezkompromisowego języka. Wywiad Winfrey z księciem Harrym i Meghan został ukazany w w TVN24 wieczorem. Wówczas wywiad ten oglądało średnio ponad milion widzów. Ta telewizyjna stacja była wtedy wiceliderem rynku, tym samym wyprzedzając Polsat i TVN.

Jednakowo mówi się, iż wywiad ten jedynie udowodnił legendę dotyczącą Winfrey jako dziennikarki, która jest w stanie wykrzesać ze swojego rozmówcy wnikliwie wszystko. Zważywszy na emocjonujące informacje książęcej pary tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednakże Oprah robiła to już wiele razy. Bezsprzecznie trzeba stwierdzić, iż temat ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni z pewnością nieprzerwanie omawiany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij