teambgz.pl

Wygrana Hamiltona a także niesamowite doznania podczas rundy o GP Arabii Saudyjskiej! Dopiero po ostatnim wyścigu trwającego sezonu będziemy znali zwycięzce mistrzowskiego tytułu Formuły 1!

Wygrana Hamiltona a także niesamowite doznania podczas rundy o GP Arabii Saudyjskiej! Dopiero po ostatnim wyścigu trwającego sezonu będziemy znali zwycięzce mistrzowskiego tytułu Formuły 1!

06.12.2021, 15:13

Do finiszu trwającego w tej chwili sezonu Formuły 1 został tylko już jeden wyścig, a fani tej dyscypliny wciąż nie otrzymali odpowiedzi na najistotniejsze pytanie. Od naprawdę wielu lat nie doszło do sytuacji w w mistrzostwach w Formule 1, aby mistrza świata wyłonić dopiero pod koniec decydującego wyścigu sezonu. Patrząc na to z tej perspektywy aktualny sezon jest bez cienia wątpliwości nieprawdopodobny. W obecnym sezonie tylko dwójka zawodników się liczyło w trakcie walki o mistrzostwo świata i należy to podkreślić. Oczywiście mowa o Lewisie Hamiltonie z zespołu Mercedesa AMG Petronas a także Verstappenie z zespołu RB Racing. Wciąż panujący czempion spotkał w obecnym sezonie rywala, który zdołał walczyć z nim. Panujący wciąż mistrz świata miał możliwość, by zrównać się liczbą punktów z kierowcom pochodzenia holenderskiego w trakcie trwania GP Arabii Saudyjskiej i oczywiście ta sztuka mu wyszła. O zdobyciu tytułu mistrzowskiego dzięki rozstrzygnięciom z wyścigu o GP Arabii Saudyjskiej zdecyduje ostatnie starcie w tym sezonie.

Dyspozycja wspomnianych wyżej zawodników w tegorocznym sezonie jest bardzo dobrze i tego nie da się ukryć. Ci dwaj kierowcy zdecydowanie odskoczyli reszcie zawodników od rundy numer jeden i dali do zrozumienia, kto wyłącznie liczy się w rozgrywce o tytuł mistrza świata. Inni zawodnicy mieli okazję jedynie śledzić ich batalię o zwycięstwa w kolejnych GP a także zastanawiać się nad tym który z tej dwójki ostatecznie sięgnie po tytuł mistrzowski Formuły 1. W tym przypadku dobrze pamiętać o tym, iż podczas trwającego aktualnie sezonu nie zabrakło niezwykłych emocji i bardzo często dochodziło do kolizji pomiędzy tymi dwoma fantastycznymi kierowcami. Ci dwaj zawodnicy pomimo wielkich emocji mówią o sobie z wzajemnym respektem i wspominają o tym, iż w nadchodzącym wyścigu będzie triumfować lepszy kierowca. Dla wszystkich fanów sportów motorowych to, iż rywalizacja o tytuł mistrza świata Formuły 1 rozstrzygnie się dopiero w trakcie wyścigu w Abu Dhabi jest na pewno nieprawdopodobny. Rozstrzygający wyścig podczas tego sezonu Formuły 1 może nam zapewnić bardzo dużo emocji i nie podlega to żadnej wątpliwości. Wiec zostaje nam wyłącznie wyczekiwać na końcowe rozstrzygnięcie między tymi dwoma świetnymi zawodnikami.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij