teambgz.pl

Smutne zakończenie epizodu Brzozowskiego z Eurowizją. Zaprezentowana przez niego pioseneczka za słaba na finał turnieju Eurowizji!

Smutne zakończenie epizodu Brzozowskiego z Eurowizją. Zaprezentowana przez niego pioseneczka za słaba na finał turnieju Eurowizji!

26.05.2021, 11:04

Dobrze mieć tego świadomość, iż nasza ojczyzna zazwyczaj nie zachwycała sympatyków muzyki w okresie turnieju Eurowizji. Polski największym osiągnięciem zazwyczaj jest kwalifikowanie się do finałowej części konkursu, gdzie zajmowaliśmy dalekie miejsca. Eurowizja była odwołana w poprzednim roku, gdyż panowała pandemia koronawirusa, która zatrzymała nie tylko Europę, ale także cały świat. Reprezentantem naszego narodu na konkursie Eurowizji był Brzozowski, który miał zauroczyć fanów muzyki przyśpiewką pod tytułem "The Ride". Z wyboru reprezentanta naszego narodu wielu ekspertów nie było zachwyconych, jednak w ostatecznym rozrachunku do wymiany nie doszło. Szkoda że kolejny raz z rzędu byliśmy zobligowani rozstać się z turniejem Eurowizji dużo wcześniej, niż byśmy tego chcieli. Na Eurowizji był naszym reprezentantem Brzozowski, który podczas konkursu Eurowizji nie skłonił ku sobie fanów muzyki z Europy i z powodu tego został wyeliminowany na etapie półfinału 65. konkursu europejskiej piosenki.

Widzowie z Polski bez najmniejszych wątpliwości są już naprawdę wynudzeni tego rodzaju rezultatem. Bardzo dobrze być świadomym tego, że "The Ride" czyli piosnka zaprezentowana ze strony Brzozowskiego Rafała była szczerze mówiąc mizerna. Nie było niczego interesującego w tej piosence co by mogło wprawić w ekscytację europejskich widzów. Jest to kolejna odsłona turnieju europejskiej piosenki, podczas którego przedstawiciel naszego narodu nie umie dostać się do finału. Od dwóch dekad wybieranie reprezentantów Polski na turniej europejskiej piosenki nie idzie nam najlepiej i bez problemu możemy zauważyć to. Musimy w takim przypadku pokładać wiarę w tym, iż w przyszłym roku nasz kraj zdoła wejść do finału o zwycięstwo w konkursie Eurowizji. W tego typu sytuacji niesamowicie ważne jest to, aby wskazać prawidłowego reprezentanta, który będzie potrafił rozpalić telewidzów europejskich. W sytuacji przeciwnej po raz kolejny nie damy rady do batalii finałowej podczas turnieju europejskiej piosenki.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij