teambgz.pl

Paru piłkarzy odsuniętych od reprezentacji polskiego narodu! Szkoleniowiec Paulo Sousa podał do mediów na początku tygodnia listę graczy zespołu Polski na Mistrzostwa Europy!

Paru piłkarzy odsuniętych od reprezentacji polskiego narodu! Szkoleniowiec Paulo Sousa podał do mediów na początku tygodnia listę graczy zespołu Polski na Mistrzostwa Europy!

24.05.2021, 11:12

Spora ilość młodych adeptów, których celem życiowym jest gra profesjonalna w futbol rozmyśla o graniu w rozgrywkach. Nikogo nie powinno dziwić to, że futbol to w tym momencie najbardziej rozpoznawalna sportu dyscyplina na całym świecie. Od najmłodszych lat dzieci walczą o to, by w przyszłości występować w meczach na największych stadionach do piłki nożnej. droga do pozostania profesjonalnym graczem do prostych nie należy i zmusza do dużej liczby poświęceń i warto jednak zrozumieć to. Chłopcy, którym się udało chociażby z tego powodu budzą z reguły zazdrość i zarazem podziw wśród swoich bliskich. W czerwcu będą startować mistrzostwa Starego Kontynentu w futbolu, w których brać udział będą 24 ekipy. To bez żadnych wątpliwości dowodzi, iż na kibiców piłki nożnej czekają wielkie przeżycia. Turniej czempionatu europejskiego będzie grany przez miesiąc, a więc bez cienia wątpliwości zostaniemy odbiorcami sporej liczby bramek a także pojedynków piłkarskich. W dzisiejszym artykule natomiast mamy ochotę się skonsolidować na polskiej reprezentacji, gdyż szkoleniowiec Sousa Paulo przedstawił kadrę na pojedynki mistrzostw Starego Kontynentu.

Od paru dekad ogłaszanie listy zawodników na wielkie rozgrywki takie jak światowe mistrzostwa a także europejskie mistrzostwa obudzić potrafi wielkie emocje w naszym narodzie. Trafiały się w takim momencie bardzo często, które nie każdemu przypadły do gustu. W tym przypadku było podobnie. Z pewnością dużym zaskoczeniem, w chwili gdy selekcjoner Sousa Paulo przedstawił piłkarzy listę był brak na liście powołanych Kamila Grosickiego, który przez bardzo długo stanowił ofensywną siłę naszej piłkarskiej kadry. Reprezentant West Bromwich Albion od dłuższego okresu czasu nie występuje równomiernie i to jest przyczyną główną tego, iż szkoleniowiec Paulo Sousa nie zechciał powołać Grosika do składu narodowej drużyny piłkarskiej na europejski czempionat. Szczerze mówiąc powołaliśmy fenomenalną ekipę, która pojedynkować się może o satysfakcjonujący wynik na europejskim czempionacie. W takim razie zostaje nam czekać na debiutancki mecz rozgrywek, w którym drużyna Polski mierzyć się będzie ze słowacką drużyną.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij