teambgz.pl

Niezwykłe przeżycia w ostatnim kwadransie pojedynku z Anglią! Szymański strzelił bramkę i został bohaterem polskiej piłkarskiej reprezentacji!

Niezwykłe przeżycia w ostatnim kwadransie pojedynku z Anglią! Szymański strzelił bramkę i został bohaterem polskiej piłkarskiej reprezentacji!

09.09.2021, 15:11

Polska narodowa drużyna grająca w pojedynkach na Narodowym bywa naprawdę trudna do pokonania i wiemy o tym od dawna. Tracimy punkty na tym obiekcie rzeczywiście naprawdę rzadko i należy mieć na uwadze to, iż ogromna w tym zasługa fanów piłkarskich z naszego kraju. W przypadku, gdy Narodowy Stadion wypełnia się do ostatniego krzesełka gracze naszej drużyny dostają nadprogramowego zastrzyku energii. W eliminacyjnych zmaganiach do mistrzostw świata w Katarze podopieczni trenera Sousy Paulo pokazują się do tej chwili solidnie, lecz ich forma jest oddalona od perfekcji. Naszych reprezentantów w wieczór środowy czekał niezwykle ciężki test, jakim był na pewno mecz z angielską piłkarską reprezentacją. To jak ciężkim przeciwnikiem w dziejach meczów naszej drużyny narodowej są piłkarze angielscy wie o tym każdy piłkarski fan z naszego kraju. Nie było miejsca na zawahanie w takiej sytuacji, ponieważ najważniejsze było ugranie maksymalnej liczby oczek.

Przed tym spotkaniem drużyna polska była z góry skazana na przegraną. Trzeba bez cienia wątpliwości mieć na uwadze to, iż gracze Polski zazwyczaj naprawdę mocno się motywują na mecze z o wiele potężniejszymi. Tak samo było podczas tej batalii i trzeba podkreślić, przez moment można było nawet stwierdzić, że polska reprezentacja piłkarska rywalizować może o trzy punkty z Anglikami. Okazało się to bardzo ciężkie 90 minut dla polskiego zespołu i bez cienia wątpliwości należy ich chwalić za walkę do końca meczu. W sytuacji, gdy gola w minucie osiemdziesiątej zdobył Kane Harry wydawało się, iż może to być zakończenie nadziei o dobrym wyniku. Polska drużyna do końca spotkania szukała okazji na zdobycie gola i nie miała w planach poddać się. W dodatkowym czasie gry, który doliczył arbiter gola na wagę wyniku remisowego ustrzelił zawodnik AEK-u z Aten Szymański Damian. To była bez żadnych wątpliwości genialna okoliczność w przypadku tego młodego zawodnika. Na szczęście narodowa drużyna Polski wyłuskała korzystny rezultat na stadionie w Warszawie w spotkaniu z angielską reprezentacją piłkarską i takim sposobem w dalszym ciągu ma wielkie szanse na awans do katarskich światowych mistrzostw.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij