teambgz.pl

Już niedługo będą rozgrywane Starego Kontynentu mistrzostwa w nożnej piłce! Jeden do jednego w pojedynku polskiej kadry z rosyjską drużyną.

Już niedługo będą rozgrywane Starego Kontynentu mistrzostwa w nożnej piłce! Jeden do jednego w pojedynku polskiej kadry z rosyjską drużyną.

09.06.2021, 09:12

Obecnie piłka nożna to najbardziej popularna sportowa dyscyplina w polskim państwie. Nie powinno w takim wypadku nikogo dziwić to, iż spora ilość sympatyków piłkarskich oczekuje na wielkimi krokami nadchodzące mistrzostwa Starego Kontynentu. Reprezentacja naszego narodu grać będzie tam i rywalizować będzie w bataliach grupowych z hiszpańską kadrą, kadrą Słowacji oraz Szwecją. To nie są najprzyjemniejsi rywale, ale posiadamy duże szanse na awans z grupy i rozsądnie będzie wspomnieć o tym. W takim przypadku bardzo istotne będzie to, aby zaprezentować się z najdokładniejszej strony. Narodowa reprezentacja w zeszłym tygodniu zagrała batalię towarzyską z kadrą Rosji, która również wystąpi na Euro. Po raz pierwszy od dawna piłkarscy wielbiciele mogli się pojawić na obiekcie i byli z pewnością usatysfakcjonowani. Zabrakło jednak wiele akcji podbramkowych w batalii tej i finalnie reprezentacja narodowa zremisowała z rosyjską drużyną jeden do jednego. Gola dla polskiej kadry już w czwartej minucie zdobył Świerczok, z kolei dla Rosji trafił Wiaczesław Karawajew.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij