teambgz.pl

Górnik Zabrze ograł piłkarzy stołecznej drużyny rezultatem 1:0! Kontynuacja fatalnej formy warszawskiej Legii w polskich rozgrywkach!

22.11.2021, 12:08

Nie da się ukryć, że w trwających aktualnie rozgrywkach polskiej ligi Legia Warszawa przedstawia się naprawdę słabo. Warto wziąć pod uwagę to, że piłkarze Legii Warszawa to obecni mistrzowie ligi polskiej, a obecnie zajmują miejsce w strefie spadkowej. Spotkanie z Górnikiem miało finalnie przerwać kiepską serię Legii Warszawa, jednakże i w tej sytuacji zabrakło umiejętności do tego, aby sięgnąć po komplet punktów. Od pierwszych minut tego starcia piłkarze gospodarzy wyglądali na fenomenalnie wytrenowanych i podczas pierwszej połowy warszawska Legia nie była w stanie przeciwstawić się im. Gracze z Zabrza po pierwszej odsłonie meczu prowadzili wynikiem 2:0 i wszystko na to wskazywało, że zapowiada się kolejna porażka mistrza Polski. Jednak gracze Legii w pierwszym kwadransie drugiej odsłony tego meczu zaczęli atakować i dali radę doprowadzić do wyniku remisowego. W ten sposób wielbiciele piłkarscy zebrani na obiekcie mogli liczyć na niezwykłe emocje w ostatnich minutach pojedynku.

I niewątpliwie naprawdę emocjonujące były ostatnie chwile pojedynku. Przede wszystkim za sprawą dyspozycji piłkarzy Górnika, którzy w ostatecznym rozrachunku wygrali to starcie. Trafienie dające triumf zdobył w ostatniej minucie Kubica, który potrafił wykorzystać doskonałe dogranie od Janzy Erika. Swoją pierwszą bramkę po przejściu do Ekstraklasy ustrzelił zdobywca mistrzostwa świata sprzed 7 lat, a więc Podolski i warto zdać sobie z tego faktu sprawę. była to wyjątkowa sytuacja dla tego gracza i nie ma najmniejszych wątpliwości co do tego. Legia Warszawa z kolei poniosła porażkę 7 mecz pod rząd i obecnie plasuje się na miejscu 17 w ligowej klasyfikacji. Trzeba wziąć pod uwagę to, iż jest to niezwykle fatalny rezultat, jak na obecnego mistrza Polski. Jeżeli piłkarze warszawskiej Legii mają ambicję ciągle rozgrywać mecze w lidze polskiej to powinni powrócić do najlepszej dyspozycji. W innym przypadku mistrz Polski zaskakująco zostanie zdegradowany do ligi niżej.