teambgz.pl

Dzielenie konta ze znajomymi będzie bez porównania bardziej złożone! Pojawi się niedługo nowoczesny system weryfikacji w Netfliksie.

Dzielenie konta ze znajomymi będzie bez porównania bardziej złożone! Pojawi się niedługo nowoczesny system weryfikacji w Netfliksie.

08.06.2021, 08:27

Wielbiciele filmowych produkcji oraz odcinkowych produkcji mogą być coraz bardziej zmartwieni, ponieważ z internetowego świata nadchodzą przykre wiadomości. Nazywana jako Netflix strona internetowa z VOD myśli o tym by zabronić abonentom podzielność kont. Do tej pory to była bardzo komfortowa i niezwykle znana praktyka. Za tylko jeden rachunek opłaca sporo użytkowników i oni mogą mieszkać w różnych pomieszczeniach. Strona internetowa z VOD Netflix w rozrachunku ostatecznym nie ogłosiła pełnego zakazania kont dzielenia, lecz postanowiła utworzyć swego rodzaju uwikłanie. Netflix platforma internetowa VOD planuje to aby zastopować kont rozdzielanie abonamentom, którzy nie mieszkają w jednym domu. Na telewizorowych ekranach będzie się ukazywać zawiadomienie, które ma wymusić na kliencie potwierdzenie tego, iż jest właścicielem. Gigant w otoczeniu serwisów VOD ma w planach przesyłać zatwierdzający ciąg znaków na zapisany adres zamieszkania lub telefonu nr. W takim przypadku użytkownicy abonamentu muszą pamiętać o tym, że mogą się pojawić reorganizacje w używaniu z strony internetowej VOD Netflix.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij