teambgz.pl

Brazylijska narodowa drużyna przypieczętowała awans do światowych mistrzostw w Katarze! Canarinhos mogą być już pewni wyjazdu na mistrzostwa, gdyż ograli reprezentację narodową Kolumbii wynikiem 1:0!

Brazylijska narodowa drużyna przypieczętowała awans do światowych mistrzostw w Katarze! Canarinhos mogą być już pewni wyjazdu na mistrzostwa, gdyż ograli reprezentację narodową Kolumbii wynikiem 1:0!

12.11.2021, 15:37

Futbolowi fani z całej Europy doskonale zdają sobie z tego sprawę, że brazylijska kadra narodowa to jedna z najbardziej utalentowanych piłkarskich ekip. Co chwilę mamy okazję usłyszeć o utalentowanym zawodniku, który ma ogromną szansę na przeżycie bardzo dużej kariery piłkarskiej i wywodzi się on właśnie z Brazylii. Kraj ten puścił na Stary Kontynent bardzo dużą liczbę graczy, którzy cieszyli serca sympatyków piłkarskich z całej Europy. Narodowa kadra Brazylii w tej chwili posiada naprawdę potężny skład, który bez wątpienia będzie w stanie powalczyć o złoty medal na katarskich światowych mistrzostwach, które rozgrywane będą w przyszłym roku. Piłkarze narodowej drużyny Brazylii w świetnym stylu przeszli przez zmagania eliminacyjne do mistrzowskiego turnieju i należy wziąć to pod uwagę. W czwartkowy wieczór mieli okazję, by zagwarantować sobie kwalifikację na mistrzostwa świata, jednakże potrzebowali do tego zwycięstwa z kolumbijską narodową drużyną. W czwartkowy wieczór, jednak potrzebowali do tego triumfu z kolumbijską drużyną narodową. Brazylijscy gracze fenomenalnie sobie poradzili z tym przeciwnikiem i właśnie dzięki temu świętować mogą zdobycie miejsca na mistrzostwach świata.

W trwających obecnie zmaganiach kwalifikacyjnych do światowych mistrzostw w Katarze narodowa drużyna Brazylii wyłącznie raz zgubiła punkty. To właśnie w pojedynku z narodową reprezentacją Kolumbii, które się skończyło rezultatem 0:0 to się wydarzyło. Zawodnicy Brazylii znowu byli głównym faworytem, gdy nadeszła pora na pojedynek rewanżowy. To starcie zostało rozegrane na boisku w Sao Paulo i brazylijscy gracze byli naprawdę mocno zmobilizowani, by ograć swoich przeciwników. Rzutem na taśmę zawodnicy z Brazylii byli w stanie zdobyć rozstrzygające trafienie, chociaż przez długi czas utrzymywał się rezultat remisowy. Trafienie, które zagwarantowało wygraną podczas tego spotkania strzelił Paqueta Lucas, który przyjął fantastyczne podanie od najlepszego gracza brazylijskiej narodowej kadry Neymara. Brazylijska kadra takim sposobem została pierwszą ekipą z południowej Ameryki, która zapewniła sobie wyjazd na światowe mistrzostwa w Katarze. Należy być świadomym tego, że eliminacje zmierzają ku końcowi i niedługo będziemy znać pełny zbiór reprezentacji, które rywalizować będą o mistrzostwo świata.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij