teambgz.pl

Bardzo dobry mecz w niedzielę we francuskich rozgrywkach rozgrywali gwiazdy Paris Saint Germain! na francuskich boiskach było elektryzująco i podziwiać mogliśmy bardzo dużo bramek w trakcie weekendu!

Bardzo dobry mecz w niedzielę we francuskich rozgrywkach rozgrywali gwiazdy Paris Saint Germain! na francuskich boiskach było elektryzująco i podziwiać mogliśmy bardzo dużo bramek w trakcie weekendu!

23.01.2022, 13:02

Ekstraklasa francuska od wielu lat była uważana przez piłkarskich specjalistów za rozgrywki z niższej półki. Mocnych zespołów, które byłyby w stanie do końca toczyć boje w Europa League z reguły nie mogliśmy oglądać tam. Jednak Na początku poprzedniej dekady do PSG wszedł nowy prezes, który rozpoczął całkowicie nową epokę dla paryskiego klubu a także rozgrywek francuskich. Od tego momentu francuska Ligue 1 stała się dużo bardziej rozpoznawalna i piłkarze znacznie chętniej akceptowali transfery do klubów francuskich. W tym newsie chcemy skoncentrować się na tym, co obecnie dzieje się we francuskich rozgrywkach. Bez najmniejszych wątpliwości na ten moment najmocniejszym zespołem w Ligue 1 jest Paris Saint Germain, które ponownie w pewny sposób kroczy ku tytułowi mistrzowskiemu. Wydaje się, że na dzień dzisiejszy brakuje w rozgrywkach francuskich klubu, który zdołałby ukrócić hegemonię zawodników PSG.

Ekipa prowadzona przez trenera Mauricio Pochettino na wieczór w niedzielę triumfowała nad Reims wynikiem 4 do 0. Piłkarze PSG w ten sposób mieli w stanie dodać do swojego dorobku następne niezwykle kluczowe w odniesieniu do konkurowania o mistrza kraju trzy punkty. Trzeba pokreślić, że swoje pierwsze trafienie dla Paris Saint Germain w trakcie tego meczu zdobył Ramos, który latem pozyskany został z madryckiego Realu. Bez cienia wątpliwości najlepsze spotkanie rozegrało się pomiędzy Girondins Bordeaux oraz RC Strasbourg Alsace. W trakcie obecnego sezonu drużyna gości rywalizuje o występ w europejskich pucharach, jednak podczas tego meczu byli zmuszeni pogodzić się z przegraną. Gracze Bordeaux zwyciężyli wynikiem cztery do trzech, co z całą pewnością mogło się podobać fanom, którzy zasiadali na trybunach tego dnia. Całe spotkanie na rezerwowej ławce przesiedział z kolei Majecki Radosław, którego AS Monaco było słabiej przygotowane od Montpellier i poniosło porażkę wynikiem 2:3. To była ekscytująca kolejka ligi francuskiej i należy to zaznaczyć.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij