teambgz.pl

Zwycięstwo Francji z Chorwatami.

Zwycięstwo Francji z Chorwatami.

07.09.2020, 08:48

W spotkaniu Francji z Chorwacją mieliśmy okazję obejrzeć bardzo dużo bramek. Ostateczny wynik meczu wynosił 4:2 na korzyść Trójkolorowych. Tak więc Chorwacja nie zdołała odegrać się za finał mundialu w Rosji. Francuzi okazali się w tym spotkaniu trochę mocniejsi od wicemistrzów świata.

Większość dziennikarzy postrzegało to spotkanie jako rewanż za finałowe starcie mistrzostw świata w Rosji. Początek spotkania tylko to udowadniały. Zawodnicy z Bałkanów grali o wiele lepiej. Tworzyli dużo akcji. Pierwszą bramkę dla Chorwacji zdobył Lovren Dejan. Decydujące podanie w tej sytuacji wykonał Lucas Hernandez. Po kwadransie Chorwaci prowadzili 1:0.

Gospodarze nie potrafili spowolnić kolejnych akcji kreowanych przez ekipę Chorwacji. Fantastycznie grał golkiper gości. Jego interwencja powstrzymała Griezmanna przed zdobyciem bramki. Francuski napastnik ustrzelił trafienie trochę później. W tej akcji bramkarz drużyny Chorwacji nie mógł skutecznie interweniować.

Dużo goli w tym starciu.

Wynik remisowy nie odpowiadał zawodników obu zespołów. Oba zespoły marzyły jedynie wygraną w tym spotkaniu. Dlatego też przez cały czas kibice mogli śledzenia fenomenalnych akcji. Mnóstwo goli jest tego świetnym tego dowodem. Na stadionie Francuzów widzieliśmy fenomenalny mecz.

Pod koniec pierwszej części pojedynku Francuzi zaczęli nadrabiać straty. Bardzo ważna w w tej sytuacji była dyspozycja Anthony'ego Martiala, który zdobył gola dające remis drużynie Francji. Starcia w ramach Ligi Narodów potrafią dać kibicom futbolu wiele wspaniałych przeżyć. Piłkarze tych drużyn przedstawili fenomenalne zdolności fanom piłkarskim. Z pewnością większość kibiców może być zachwyconych. Finalnie ze zwycięstwa cieszyli się reprezentanci Francji.

Piłkarze wicemistrzów świata musieli do oswojenia się z przegraną. Zawodnicy Chorwacji pokazali się z wyśmienitej strony. Dla francuskich zawodników to kolejna wygrana w Lidze Narodów.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij