teambgz.pl

Top Model wraca z kolejnym sezonem!

Top Model wraca z kolejnym sezonem!

24.09.2020, 14:54

Top Model jest jednym z programów emitowanych przez stację TVN, gdzie uczestnicy decydują się na rywalizację o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Odpowiedzialna za sukces jest Joanna Krupa a także rozpoznawalne jury, którzy zgromadzają przed ekranami dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów. Po etapie castingów i bootcampu w odcinkach będzie można zobaczyć sporo znanych i cenionych w świecie mody osobistości, jak chociażby rozpoznawalne modelki, redaktorki pism, czy też fotografowie światowej sławy.

Tym razem o miano Top Model konkurować będzie czternaście osób, wśród których znajdują się również osoby ze specjalnymi biletami - złotym i srebrnym. Bilet w kolorze złota jurorzy przyznają tej osobie, której predyspozycje do stania się modelem lub modelką są największe, co skutkuje tym, że ten uczestnik na wstępie ląduje w domu Top Model. Natomiast bilet w srebrnym kolorze okazał się być internautów, którzy zagłosowali na swojego faworyta, który nie będzie musiał uczestniczyć w castingach i od razu przechodzi na bootcamp, czyli dalszy etap.

O czym jest Top Model?

Top Model ma za zadanie zaoferować możliwość rozwinięcia się oraz zapoznania się "od kuchni" ze światem modelingu, przez to co roku zgłoszenia wysyła spora ilość chętnych osób. W odcinkach uczestnicy mają do wykonania różne zadania, które będą sprawdzianem tego, czy odnajdą się oni w w pełnym wyzwań świecie mody. Zadaniem sędziów jest ocena ich zmagań i zadecydowanie o tym, który zawodnik odpadnie w danym odcinku. Jest jeszcze opcja powrotu do programu tuż po wyeliminowaniu, a jest to możliwe dzięki interwencji Michała Piróga, którego zadaniem jest czuwanie zza kulis, oferując wsparcie i pocieszenie dla uczestników. Stawką jest podpisanie kontraktu z agencją modeli i modelek oraz okładka w miesięczniku "Glamour". W tym sezonie będziemy mogli oglądać rywalizujących uczestników i dowiedzieć się, który z nich zostanie następnym zwycięzcą programu Top Model. konkuruje całkiem sporo wartych uwagi osób, dlatego też z pewnością warto będzie oglądać na bieżąco odcinki.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij