teambgz.pl

Już niedługo premiera najnowszej konsoli od firmy Sony

Już niedługo premiera najnowszej konsoli od firmy Sony

21.09.2020, 15:35

Już w roku 2019 zadeklarowano, iż w bieżącym roku Sony chce pokazać światu swoją najnowszą produkcję - PS5. W tej chwili wśród graczy dalej propagowana okazuje się ostatnia konsola oraz nie wygląda na to, żeby zaciekawienie nią mogło osłabnąć. Jednak Sony zdecydowało się na wyprodukowanie konsoli do gier nowej generacji, w związku z czym gracze z niecierpliwością jej oczekują.

Najnowsze technologie w PS5

Firma Sony kilka razy udowodniła, że bywa innowatorem wśród innych firm tego typu oraz może zadziwić klientów. PlayStation 4 ustanowiła bardzo wysoką poprzeczkę konkurentom - wszystko przez zupełnie nową jakość, której jeszcze nigdy nie przedstawiła inna marka. Grafika, bardzo czułe pady, gierki najwyższej generacji - gracze oczywiście umieli docenić takie wszystkie elementy i przez to teraz PS4 jest najszybciej sprzedawaną konsolą w historii.

Jednakże nie obyło się bez kłopotów z początku - Japończycy próbowali przeskoczyć wszelkie technologie (co w rezultacie wyszło), ale wypuszczenie oraz przedpremierowe zaprezentowanie PlayStation4 wzbudziły mieszane uczucia. Graczom, przyzwyczajonym do rewolucyjnej konsoli PS3, nie w stu procentach pasowały chociażby pady, gdyż w pierwszej chwili wydawało się, że okażą się naprawdę nieforemne. I tak DualShocki dostały zasadniczo alternatywną formę, jednakże kłopotem zostawała pierwsza wersja konsoli PlayStation4. PlayStation 4 nadmiernie przegrzewała się, sprzęt potrafił również sam resetować się.

Rzecz jasna po krytyce fanów i poprawach wrzucanych na bieżąco, się okazało, iż mimo wszystko marka Sony idzie w prawidłowym kierunku, a stworzona konsola zyskała łatkę kultowej. Jednak nie okazałoby się to możliwe, gdyby nie gierki, które wiele fanów wspomina wysoce sentymentalnie.

Czy PS5 się okaże podobnym sukcesem?

Z pewnością każdy gracz czy fan technologicznych ciekawostek ze zniecierpliwieniem oczekuje pojawienia się najnowszej konsoli do gier. Sony powiedziało, iż gierki znane z PlayStation 4 ruszą na nowszej konsoli (aczkolwiek nie zadziała w drugą stronę, co wielu fanom się nie spodobało). Mamy na chwilę obecną pierwsze teorie o problemach z pre orderami - mówią, że japońska firma nie wyrabia się z taśmą produkcyjną, aczkolwiek nie wiadomo, czy nie są to aby tylko złośliwe pomówienia. W Sieci pojawiają się kolejne wieści również o tym, iż konsola PS5 posiada hipotetycznie problemy z rozdzielczością 4k. Mimo wszystko i w tym wypadku pewne nie jest, co jest rzeczywistością. Wszystko wyjdzie na jaw w dniu premierowego ukazania się sprzętu, czyli dziewiętnastego listopada 2020.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij