teambgz.pl

Cztery trafienia Lewandowskiego w Niemczech!

05.10.2020, 12:29

Świetny pojedynek zanotował w popołudnie niedzielne najlepszy zawodnik naszej kadry, czyli Lewandowski Robert. Można stwierdzić, że właściwie w pojedynkę zwyciężył zespół ze stolicy. Nasz reprezentant rozegrał cały mecz. Na placu gry mogliśmy podziwiać innego Polaka, czyli Piątka Krzysztofa, który wszedł w drugiej połowie meczu. Zdołał zanotować ostatnie podanie przy golu gracza z Herthy. Druga część meczu była niezwykle emocjonująca.

Bayern Monachium przeżył ostatnio niełatwy tydzień. Najpierw przegrali z drużyną Hoffenheim. W środowy wieczór ograli BVB 3:2 w pojedynku o Superpuchar ligi niemieckiej. Pojedynek z zespołem ze stolicy Niemiec miał udowodnić, że brak zwycięstwa przed tygodniem to wyłącznie wypadek przy pracy. Przede wszystkim Robert Lewandowski miał ochotę zaprezentować się z dobrej dyspozycji. Do starcia z Herthą Berlin nasz kapitan miał na swoim koncie jednego gola w niemieckiej Bundeslidze.

Fenomenalna druga połowa spotkania!

Zawodnicy Bayernu z Monachium agresywnie rozpoczęli ten mecz. Od pierwszej minuty starcia niesamowicie energiczny na placu gry był Lewandowski. Miał szansę na zdobycie trafienia, jednak jego atak był nieznacznie chybiony. Chwilę później swoją akcję przeprowadzili zawodnicy zespołu ze stolicy Niemiec. Lukebakio Dodi nie dał rady zmieścić piłki w siatce kapitana drużyny mistrza Niemiec, czyli Neuera. Trzeba przyznać, że zawodnicy Herthy Berlin pokazali się w fantastycznej dyspozycji. To był niezwykle dobry mecz.

Pierwszą bramkę w tym meczu wstrzelił piłkarz z Niemiec Thomas Mueller. Arbiter tego starcia trafienia ostatecznie nie dopuścił. Reprezentant Niemiec był w tym przypadku na ofsajdzie. Mistrz Niemiec mimo to non stop przeprowadzał sytuację pod bramką drużyny ze stolicy Niemiec. Parę minut później piłkę do bramki bramkarza drużyny wstrzelił napastnik Bayernu Monachium, czyli Lewandowski Robert. Pierwsza odsłona tego pojedynku zakończyła się prowadzeniem 1:0.

W końcu ten mecz piłkarski zakończył się zwycięstwem Bayernu 4:3. Należy przyznać, że ten pojedynek piłkarski był niezwykle pasjonujący.