teambgz.pl

Cięcie plazmą CNC 2021

Cięcie plazmą CNC 2021

27.06.2021, 14:22

Poszukujesz bram bądź porządnych balustrad? Alubram to jedyny dobry adres!


Potencjał ploterów CNC to coś błyskotliwego - a nasza firma rodzinna powstała w oparciu o pasję z nimi powiązaną. Poprzez nasze usługi jesteśmy w stanie dostarczać innym rozwiązania oparte o wiedzę oraz doświadczenie w tym temacie. Służymy więc jako Alubram CNC pomocą wszystkim, jacy są tym zaciekawieni!


Najwyższej jakości bramy i balustrady - na indywidualne zlecenie

Jako firma umieszczona w powiecie cieszyńskim, możemy się pochwalić ogromną gamą usług. Jest jednakże kilka usług, w którym specjalizujemy się w szczególny sposób i o tej części opisującej nas oferty pragniemy Państwu opowiedzieć nieco więcej.


Prowadzoną przez nas flagową propozycją jest wykonywanie konstrukcji takich jak:


• bramy ze stali i aluminium,

• stalowe oraz aluminiowe balustrady.


Opisująca nas propozycja przekona zarówno osoby uwielbiających kute, jak i współczesne projekty. Jesteśmy do dyspozycji w obu przypadkach.


Od ploterów CNC po indywidualne zamówienia

Uwielbiamy podejmować się zamówień związanych z balustradami i brami, jednak to budowa ploterów CNC jest dla nas w największym stopniu zajmującym tematem. Mamy nadzieję, że będą pragnęli Państwo przekonać się o naszych umiejętnościach w tym aspekcie.


To nie zakończenie - należałoby naświetlić, że jesteśmy otwarci oraz na zlecenia połączone z wykonywaniem innych konstrukcji na zamówienie. Czy to wycinanie detalów ploterem z blach aluminiowych, lub stalowych - jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania. Jeśli chodzi o grubości, to oferujemy zakres zaczynający się na 1 mm oraz na 20 mm kończący.


Kto najbardziej będzie chciał skorzystać z reprezentowanej przez nas oferty?

Jesteśmy do dyspozycji wszystkich firm, jednakowoż najbardziej jesteśmy się w stanie wykazać, jeśli chodzi o kompleksową obsługę firm małych oraz średnich. Współpraca z nami jest wybitnie dobra z wielu przeróżnych powodów, jednak w szczególny sposób należy naświetlić to, że wszystko, co wychodzi spod naszych ploterów ma następujące cechy:


• nieskomplikowana konstrukcja,

• nieprzeciętna precyzyjność cięć,

• wykonanie na wysokim poziomie.


plazma cięcie alubramcnc


Takie podejście do tematu zapewnia najważniejszy rezultat, jakim jest możliwość użytkowania wykonanej konstrukcji przez długi czas oraz w znamienitym stanie. Zachęcamy do kontaktu, w razie akcesoryjnych pytań.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij